Preşedintele PNG-CD, George Becali, este cel mai mediatizat om politic, după numărul de prezenţe în emisiunile de ştiri de la posturile TV, se arată într-un raport de monitorizare realizat de CNA.
Conform raportului, întocmit în perioada 1 - 31 martie 2008, în clasamentul prezenţelor în emisiunile de ştiri, după George Becali, pe poziţia secundă se situează George Copos, cu 94 de prezenţe, iar pe poziţia a treia s-a clasat primul-ministru, Călin Popescu Tăriceanu, cu 90 de prezenţe.
Potrivit aceleiaşi monitorizări, dar întocmită după criteriul timpului, George Becali se află pe poziţia a treia (1.653 de secunde), în urma preşedintelui Traian Băsescu (4.270 de secunde) şi a premierului Călin Popescu Tăriceanu (PNL, 1.925 de secunde).
Sursa: adevarul.ro
Conform raportului, întocmit în perioada 1 - 31 martie 2008, în clasamentul prezenţelor în emisiunile de ştiri, după George Becali, pe poziţia secundă se situează George Copos, cu 94 de prezenţe, iar pe poziţia a treia s-a clasat primul-ministru, Călin Popescu Tăriceanu, cu 90 de prezenţe.
Potrivit aceleiaşi monitorizări, dar întocmită după criteriul timpului, George Becali se află pe poziţia a treia (1.653 de secunde), în urma preşedintelui Traian Băsescu (4.270 de secunde) şi a premierului Călin Popescu Tăriceanu (PNL, 1.925 de secunde).
Sursa: adevarul.ro
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu